O firmie

Poznaj nas

Work & Job jest jedną z najszybciej rozwijających się firm rekrutacyjnych w branży. Nasza agencja zatrudnienia ma swoje oddziały w całej Polsce i Ukrainie , a centrala znajduje się w Krakowie. Obsługujemy największe międzynarodowe firmy i korporacje, a także świadczymy usługi dla średnich i mniejszych przedsiębiorstw. Zajmujemy się obsługą rekrutacji stałej, pracy tymczasowej, użyczaniem pracowników z Ukrainy. Naszej agencji zaufały już tysiące osób poszukujących pracy, które znalazły zatrudnienie w interesujących je branżach.

  • Partnerów 291

  • Zatrudnionych pracowników 1283

  • Klientów, którzy skorzystali z naszych usług 1676

Jak działamy

Z szacunkiem do każdego pracownika

Agencja zatrudnienia Work & Job już od ponad 3 lat pomaga Klientom dynamicznie rozwijać się, zwiększać produkcję i sprzedaż. Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.

 

Nowoczesne narzędzia i metody pracy

W dzisiejszych czasach rynek pracy jest bardzo zmienny i dynamiczny. Dostosować się do tego muszą zarówno firmy, jak i pracownicy. My zapewniamy tym obu grupom wsparcie, oferując najbardziej korzystne rozwiązania. Jesteśmy zaufanym partnerem, który zapewnia skuteczne i sprawdzone metody, natychmiastową pomoc oraz specjalistyczne narzędzia.

 

Indywidualne podejście

Tym co wyróżnia naszą agencję jest indywidualne, spersonalizowane podejście do każdego naszego Klienta. W przeciwieństwie do wielu innych firm, które coraz bardziej automatyzują procesy rekrutacyjne, my stawiamy na połączenie nowoczesnych narzędzi i systemów informatycznych z elementem ludzkiej wiedzy, doświadczenia i intuicji. Nasi pracownicy dokładnie analizują każdą aplikację, tworząc ofertę dedykowaną danej firmie. W ten sposób zapewniamy najwyższy standard i efektywność naszych działań.

 

Oferta dla każdej branży

Agencja Zatrudnienia Work & Job specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska, w zależności od konkretnych wymagań naszych Klientów. Obsługujemy firmy z różnorodnych branż: produkcyjnej, logistycznej, spożywczej, metalowej, przeładunkowej, budowlanej, obsługi klienta oraz wielu innych. Jednym ze źródeł dotarcia do licznej grupy potencjalnych pracowników jest prowadzony przez nas.

Jesteśmy dla Ciebie

O nas w liczbach

1676
Klientów, którzy skorzystali z naszych usług
1283
Zatrudnionych pracowników
291
Partnerów