Personel z Dalekiego Wschodu

Wprowadziliśmy nową bazę pracowników pochodzących w większości z Nepalu i Indii. W tej chwili mamy do dyspozycji 1 500 udokumentowanych osób, a po kolejnych skrupulatnych weryfikacjach kandydatów, baza powiększa się z dnia na dzień. Naszą ofertę kierujemy do największych i najlepszych przedsiębiorstw w kilku wybranych branżach. Oferujemy dogodne warunki współpracy.
Opinie wielu ekspertów z branży zarządzania zasobami ludzkimi, oraz statystki GUS wskazują, że kończą się zasoby ludzi gotowych do pracy w Polsce zza wschodniej granicy. Obecnie coraz częściej zdarza się, że ci, którzy przyjeżdżają, mają wygórowane oczekiwania finansowe.

 

Pracownicy z Nepalu rozumieją język angielski, a przed wyjazdem wszyscy kończą tygodniowy kurs języka polskiego. Work & Job w razie potrzeby zapewni koordynatora, który kontaktuje się z pracownikami w ich ojczystym języku, a także lidera zespołu, zajmującego się tłumaczeniami i sprawami pracowniczymi.
Work & Job na stałe współpracuje z bezpośrednim oddziałem agencji w Nepalu, Indii oraz Bangladeszu, oraz szeroką siecią partnerską doświadczonych współpracowników.

Kontakt